Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Fiona McArthurová

Zobrazuji údaje o autorce Fiona McArthurová - McArthur, Fiona


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/5Lékařská romance34 S Lekce z medicínyPoppy McCraeová pracuje v nemocnici jako porodní asistentka a s oblibou používá alternativní metody medicíny, aby svým pacientkám pomohla. Nový dětský lékař Jake Sheppard však s jejími způsoby léčby nesouhlasí a zdá se, že spolu nikdy nebudou dobře vycházet. Přesto však mezi nimi přeskočí pověstná jiskra, ale oba to považují za pouhou fyzickou přitažlivost. Po jedné společně strávené noci Poppy otěhotní a Jake jí nabídne manželství. Poppy ho však odmítne! Jake odjede, aby si v klidu promyslel, co bude dál, a Poppy si brzy uvědomí, jak moc Jakea miluje. Podaří se jim však nalézt společnou řeč a spojit své životy navždy?
2006/3Lékařská romance duo81 R ANebezpečné posláníLékařka Jacinta už v životě leccos zažila, ale to, s čím se setkala v misijní nemocnici na ostrově Nová Guinea, doopravdy nečekala. Věděla předem, že se jedná o nebezpečnou oblast, a také se dostala do situace, kdy se už připravovala na smrt… Co však netušila, bylo to, že nejohroženější bude její srdce, které uchvátil drsně krásný kolega lékař Jonah!

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Mc

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2580
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace