Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Emilie Richardsová

Zobrazuji údaje o autorce Emilie Richardsová - Richards, Emilie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/11Special4 G BČas zázrakůAdventinky 1993V lázeňském městečku Miracle Springs lidé věří, že víla, která se jednou za rok zjeví o půlnoci u pramene, dokáže splnit každí jejich přání. Eliza už se smířila s tím, že zůstane po celý zbytek života osamělou, staropanenskou učitelkou. Přesto ale má také jedno nesmělé přání.
1994/12Special8 G BVánoční zázrakAdventinky 1994Chloe Palmerová zná dobře všechny vánoční zvyky, ale tyto svátky jsou úplně jiné. Je to nějaké zvláštní kouzlo, nebo Egan O´Brien, kdo to má na svědomí.
1999/4Special26 G BCizí dítěMájové lásky 1999Farrell Riley najde v opuštěném domě neznámou holčičku, kterou předá do péče pěstounky Gemmy Hancockové. Copak by byl schopen poskytnout cizímu dítěti lásku a bezpečí, když sám v dětství nepoznal láskyplný domov?
2002/11Nebezpečné vztahy1 E Žena beze jménaKdo je Celie Sherwoodová, tajemná žena, která mění jména spolu s převleky? A před čím utíká? Proč se ji někdo pokouší zabít? To jsou otázky, které nedávají spát Noahu Jamesi Colterovi od chvíle, kdy ji poprvé spatřil a zase ztratil v Paříži. Dramatické události jejich druhého setkání jej nutí přijmout roli jejího ochránce, roli, v níž kdysi tak osudově zklamal…
2003/1Special54 G AOsudové sblíženíRadostná událostKdyž se redaktorka Robin rozhodla, že se pokusí udělat rozhovor se slavnou rockovou hvězdou Devinem Fitzgeraldem, měla velké pochybnosti, zda se jí vůbec podaří k němu přiblížit. Kupodivu se jí to zdařilo, a nejen to, jejich sblížení bylo nečekaně a osudově intimní…
2003/5Special57 G ACizí dítěDen matekJako by nestačilo, že se důstojníkovi Farrellovi Rileyovi podařilo najít pro nalezené dítě nový domov, ještě aby se na náhradním rodičovství podílel s přitažlivou Gemmou Hancockovou! Tato žena i dítě stále více narušují ledový krunýř kolem jeho srdce. Podaří se, aby všichni tři vytvořili rodinu?
2003/8Kolekce6 U AUprchlíciKrista, nevlastní dcera amerického senátora, se vydává do New Orleansu hledat svou mladší sestru Rosii, která uprchla z domova. Na své cestě se seznamuje s novinářem Jessem Cantrellem, který píše knihu o dětech s podobným osudem jako Rosie, které se potulují po ulicích amerických měst. Jess nabídne Kristě, že jí pomůže sestru hledat výměnou za slib, že mu Rosie, až ji najdou, bude vyprávět svůj příběh...
2003/9Kolekce7 U ACesta za láskouV šestnácti letech utekla Anna z domova před despotickým nevlastním otce a přežívala na ulici, jak se dalo. Teď po šesti letech pracuje v útulku pro "děti z ulice" a vychovává svého čtyřletého syna. Je přesvědčena, že se svou minulostí se již vyrovnala. Do cesty se jí ale připlete státní prokurátor Grady Clayton, jehož Anna od prvního okamžiku velmi přitahuje. A Annina tajemná minulost pomalu vyplouvá na povrch… Dokáží se s ní oba vyrovnat, nebo je polapí do svých sítí a zničí jim životy?
2003/10Kolekce8 U Srub na samotěTate Cantrellová žije sama v horském opuštěném srubu, který jí odkázal otec. Jednoho dne se u jejích dveří objeví muž v potrhaném oblečení, zraněný a s revolverem v ruce... Tate ví, že je to uprchlík z vězení a že po něm pátrají v celém okolí. Přesto se však rozhodne tomuto muži pomoct a jeho pobyt u ní se stane jedním velkým překvapením a dobrodružstvím!
2005/7Special87 G ATen starý známý pocitTé, kterou miluji…Před dveřmi starého domu se nečekaně objeví milostný dopis. Kdo je ve skutečnosti jeho pisatelem? A které ze tří sester byl určen?
Byla to snad nejstarší sestra, Lacey, pro kterou by tajemný dopis mohl být znamením, že její sny o dávné středoškolské lásce se konečně začínají naplňovat?

Počet zobrazených záznamů: 10

Na seznam autorek začínajících na Ri

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4596
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace