Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Elizabeth Laneová

Zobrazuji údaje o autorce Elizabeth Laneová - Lane, Elizabeth


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/3Sladký život Duo147 J APeruánský dědicOpravdu po bratrovi zůstal nemanželský syn? Opravdu se ho bratr zřekl? A opravdu má jejich dynastie vytouženého dědice? Emilio se rozhodne svého jediného žijícího příbuzného po bratrově smrti vyhledat!
Pro Grace je malý Zac to jediné, co ji spojuje se zemřelou sestrou. Přesto se ale odhodlá informovat otce svého synovce, že se stal rodičem. Rozhodně ale nečeká, že se za jejími dveřmi objeví pohledný peruánský milionář…
…který jí obrátí život vzhůru nohama!
2015/12Desire Duo1064 O BDary osuduWyatt Richardson se vlastní pílí a železnou vůli dostal ze samého dna na vrchol, mezi podnikatelskou smetánku. Ve vztazích už ale takové úspěchy neměl. Když u jeho dveří zazvonila těhotná šestnáctiletá dcera, netušil, že vnouček, nedospělá dcera a okouzlující chůva jsou dary, za něž jednou bude osudu nesmírně vděčný… Roky pro Wyatta znamenalo manželství past - ale teď to byla výhra, o kterou zoufale usiloval.
2016/1Desire Duo1068 L BKdesi v AfriceCal Jeffords rozhodně nečekal, že vypátrá oslnivou krásku Megan, vdovu po svém nejlepším příteli, ve východní Africe. Konečně od ní bude moci získat odpovědi na palčivé otázky ohledně zpronevěry peněz z jeho nadace! Meganino trauma z práce v uprchlickém táboře v Súdánu ji činí nesmírně zranitelnou a má pocit, že Cal je jediný člověk, o kterého se může opřít. Jejich setkání v Africe tak přeroste v zásadní okamžik jejich životů…
2016/12Desire Duo1100 O BŠéf na zabitíTessa byla velká bojovnice. Když nespravedlivě přišla o práci a ocitla se se svými dvojčaty bez prostředků, nezbývalo jí nic jiného než soudní bitva. Rozhodla se, že jí za všechna příkoří její bývalý šéf a majitel společnosti zaplatí. Netušila, čeho všeho je Dragan Markovič schopný, aby ochránil pověst své firmy. Netušila ani, jak je těžké odolávat kouzlu jeho osobnosti?
2017/8Desire1123 K Dáreček od šéfaNeuvěřitelná náhoda přivedla Terri do postele jejího šéfa a převrátila jemu i sobě život naruby. Miliardář Buck Morgan si ovšem nemohl dovolit, aby si ze své nenahraditelné sekretářky a sestry nejlepšího přítele udělal milenku. A Terri už nehodlala být jen pravou rukou muže, který city splácí penězi, a tak se rozhodla odejít. Zatajila mu, že si odnáší ten nejvzácnější dar…
2022/10Special na přání442 H APeruánský dědicOpravdu po bratrovi zůstal nemanželský syn? Opravdu se ho bratr zřekl? A opravdu má jejich dynastie vytouženého dědice? Emilio se rozhodne svého jediného žijícího příbuzného po bratrově smrti vyhledat!
Pro Grace je malý Zac to jediné, co ji spojuje se zemřelou sestrou. Přesto se ale odhodlá informovat otce svého synovce, že se stal rodičem. Rozhodně ale nečeká, že se za jejími dveřmi objeví pohledný peruánský milionář, který jí obrátí život vzhůru nohama!

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na La

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1302
Denní počet: 1
Počítáno od: 22.03.2015

Poslední modifikace 31.10.2022, 23:50:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace