Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Diane Pershingová

Zobrazuji údaje o autorce Diane Pershingová - Pershing, Diane


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/4Romance544 B Nevinné fantazieCassie Nevinsová žije sama se svou dcerkou a zrovna teď se potýká s finančními problémy. Nutně by potřebovala nějakou oporu, nejlépe v podobě kovboje Charlieho, hrdiny, kterého si vymyslela ve svých příbězích. A přesně takový muž se jí jednou zjeví na prachu dveří. Mohou se však její nevinné fantazie stát skutečností?
2004/8Romance620 C Noc pro PopelkuGerri neměla zrovna šťastný týden: vše, na co sáhla, se jí pokazilo. Jejím jediným přáním je vrátit se o sedm dní zpět a vše napravit... A právě tehdy jí do života vstoupí zádumčivý rančer Des Quinlan, jehož polibky zcela vytlačí z Gerriina srdce myšlenky na vztah s bohatým a přitažlivým Ranceem...
2005/10Romance Duo692 T BVykoupené dědictváHallii Fitzegaraldové ukradli z muzea cenné rodinné památky a teď po ní žádají výkupné. Marc Walcott, který se právě stal novým místním šerifem, se náhodou přichomýtne k vyděračskému telefonátu a chce jí pomoct. A protože ho Hallie přitahuje, nasadí všechny své nové techniky, aby získal nejen ukradené věci, ale i její srdce!
2012/12Special na přání206 H ANevinné fantazieCassie žije sama s dcerkou a nutně by potřebovala oporu, nejlépe v podobě rančera Charlieho, kterého si vymyslela ve svých příbězích. A přesně takový muž se jí jednou zjeví na prahu dveří. Mohou se její nevinné fantazie stát skutečností?

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Pe

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2726
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace