Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Deborah Simmonsová

Zobrazuji údaje o autorce Deborah Simmonsová - Simmons, Deborah


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/10Historická romance12 Z Ďábelský hraběPrudence se k smrti ráda bojí a ještě raději píše hrůzostrašné příběhy. Když pak na prastaré opatství Wolfinger v sousedství přijíždí jeho tajemný majitel, hrabě Ravenscar, její sny a fantazie se stávají skutečností…
2000/11Special32 G CNečekaný hostAdventinky 2000 IPoklidnou předvánoční atmosféru v rodině de Burghů rozptýlí nečekaným příjezdem krásná mladá vdova - lady Joy Warwicková. Ta okamžitě okouzlí jednoho ze sedmi synů lorda Campiona de Burgh, ale učaruje i samotnému otci. Který z nich oslaví spolu s vánočními svátky i svatbu?
2002/1Historická romance52 Z Zkrocení vlkaMarion Warennová utíká před svým strýcem, který jí usiluje o život. Je i se svým doprovodem přepadena a před jistou smrtí ji zachrání bratři de Burghové. Ze své minulosti si na nic nevzpomíná, ale po čase se prokáže její totožnost a Marion se musí vrátit k zlému strýci. Na cestě ji doprovází nejstarší syn - Dunstan de Burgh.
Jak je možné, že tento udatný rytíř, jemuž se přezdívá Vlk, ji nejen nedokáže ohlídat, ale před jejím upřímným srdcem a mrštným jazykem musí nakonec kapitulovat?
2002/2Historická romance54 Z Nevěsta s dýkouTřebaže Elene Fitzhughová probodla svého prvního manžela ve svatebním loži dýkou, Geoffrey de Burgh nemá jinou možnost, než si ji vzít za manželku. Je to králův rozkaz, a toho je nutno uposlechnout.
Ani Elene se z králova rozhodnutí neraduje. Ať se k ní chová Geoffrey sebelaskavěji, ona nenaletí žádnému muži a svoje dýky bude mít co nejostřejší a nikdy je nedá z ruky!
2002/3Historická romance56 Z Nezkrotná nevěstaSimon de Burgh je nesmírně odvážný a ze všech bratrů má nejvíce sebevědomí. Velice ho proto překvapí, když ho dokáže zajmout tlupa zbojníků, jíž nevelí nikdo jiný než krásná mladá dívka Bethia. Když pozná Simonovu totožnost, propustí ho sice i s jeho doprovodem, ale udělá to takovým způsobem, že se dotkne Simonovy rytířské cti. Od té chvíle je mu jasné, že Bethia je žena, s jakou se ještě nikdy nesetkal...
2002/4Historická romance58 Z Tajnosnubná nevěstaStephen de Burgh je krásný, hříšně svůdný, a také dokáže patřičně svých půvabů využívat, aby svedl kdekterou ženu ve svém okolí. Když ho však poprvé spatří Brighid l´Estrangeová, kterou přivedou na hrad Campion její tety s žádostí, aby ji Stephen doprovázel na panství jejího zemřelého otce, je jí jasné, že takhle se řádný šlechtic a rytíř nechová. Věčně opilý Stephen jí na nebezpečné cestě nebude k ničemu...
Ani Stephen není úkolem doprovázet upjatou a na první pohled nevzhlednou dívku, která navíc vládne nevídanými čáry a kouzly, nadšený. Jak asi skončí jejich strastiplná pouť?
2002/5Historická romance60 Z Ptáček v kleciRobin, druhý nejmladší syn z rodu de Burghů, je přesvědčen, že všichni jeho bratři musí být prokletí. Jak by bylo jinak možné, že přes své sliby a přísahy nikdy se neoženit jeden po druhém strkají hlavy do ohlávky manželství? To on nikdy neudělá a pokusí se rodinného prokletí zbavit. Ironií osudu právě na cestě za ženou, která by byla schopna jej tohoto prokletí zbavit, setkává se s klášterní novickou Sybil, jejíž jediný pohled stačí, aby poznal, že ona je ta pravá.
Sibyl si nepřeje nic jiného, než opustit klášterní zdi a vyměnit klášterní hábit za svatební závoj, ovšem čeká ji nelehký úkol - ukázat Robinovi, k čemu je manželství vlastně dobré...
2006/8Special102 G BTajemné vřídloDůstojníkova nevěstaKapitán Kit Armstrong se po návratu z války nedokáže smířit se ztrátou svých blízkých a ztrácí vůli k životu. Jeho babička se už na jeho trápení nemůže dívat a pozve do jejich sídla osiřelou vzdálenou příbuznou, aby dělala společnici jí – i jejímu vnukovi.
2014/4Historická romance386 W Temný rytířReynold de Burgh se vydává na pouť Anglií a netuší, že mu do ní vstoupí rozhodná mladá žena a bude požadovat, aby se zachoval jako skutečný rytíř – aby chránil a sloužil. Reynold má zachránit její vesnici před drakem.
Sabina Sextonová je přesvědčena, že tento zádumčivý, odtažitý a pohledný muž je její jedinou záchranou. Vloží do jeho rukou nejen osud vesnice, ale nakonec i své srdce.
2014/8Historická romance394 W Poslední z bratrůNicholas, nejmladší z bratrů de Burghů, slíbí pomoc člověku, o niž ho požádá neznámý řeholník. Netuší, že za jménem Emery se skrývá žena, a ne muž, za něhož se osamocená dívka v nesnázích vydává.
Nicholas ovšem také skrývá tajemství. Tajemství, kvůli kterému se nechce setkat se svými početnými bratry a otcem. Zná ho jenom jeho věrný panoš Guy, který také brzy prohlédne Emeryin převlek…

Počet zobrazených záznamů: 10

Na seznam autorek začínajících na Si

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5219
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace