Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cynthia Rutledgeová

Zobrazuji údaje o autorce Cynthia Rutledgeová - Rutledge, Cynthia


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2004/2Romance591 D Odhalená ležTrish se po deseti letech náhodně setkává s Jackem Kriegerem. Ten netuší, že mu jejich jediná společná noc přinesla potomka.
Trish se snaží identitu svého syna tajit všemi možnými způsoby. Osud je ale přivede zpátky k sobě a dané okolnosti ji donutí začít uvažovat o tom, jestli Jackovi přece jen nedat druhou šanci...
2004/4Romance Duo602 T BLíbej mě, KaitlynClay McCashlin se vydává za skladníka, aby v továrně svého otce vypátral, kdo rozkrádá jejich majetek. Ale od chvíle, kdy se seznámí s Kaitlyn Killenovou, je pro něj stále těžší soustředit se na svůj úkol.
2007/5Romance Duo787 T ANečekaný spolubydlícíOd chvíle, kdy jí oči padly na vysokého, pohledného cizince, byla učitelka Lauren ztracená… Už dřív, než se Lauren dozvěděla, že Alexanderu Gabrielleovi koluje v žilách královská krev, věděla, že Alexander má naprosto vše, co kdy od muže chtěla. Ale dokáže ho přesvědčit, že ho miluje kvůli jemu samému, a ne kvůli jeho koruně?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ru

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3278
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace