Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Christy Lockhartová

Zobrazuji údaje o autorce Christy Lockhartová - Lockhart, Christy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/10Desire340 N Jak se stát otcemPro uskutečnění svého snu mít dítě je nesmělá, samotářská Jessie ochotná udělat všechno, dokonce požádat muže, kterému důvěřuje, o "technické otcovství". Dotyčný muž, Kurt Majors, se sice nejdříve urazí, ale potom ji unese na odlehlé místo, kde jí dá několik lekcí o nejdůležitějších věcech života. Za prvé, děti by se měly rodit z láskyplného spojení rodičů. Za druhé, Jessie je sama tak žádoucí, že ji nemůže odmítnout žádný muž - včetně samotného Kurta.
2001/12Desire466 N Ledová vášeňAngie Burtonová hledá po vážné autonehodě útočiště u svého bývalého manžela Shanea. Ani sněhová bouře jí nezabrání dostat se zpět ke své celoživotní lásce, se kterou byla nucena se pod tlakem otcových výhrůžek rozvést. Ztráta paměti jí však připraví nemalá překvapení.
Shane Masters ještě po pěti letech cítí bolest nad tím, za jakých podivných okolností ho jeho žena opustila. Nyní se ale vrací zpět do jeho náruče. Dokáže stejně jako ona zapomenout a odpustit jí?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Lo

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2479
Denní počet: 2
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace