Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Christina Hollisová

Zobrazuji údaje o autorce Christina Hollisová - Hollis, Christina


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2011/10Sladký život Duo79 J BVila v ProvenciPro jinak snad až příliš odpovědného a seriózního italského boháče Alessandra to mělo být jenom malé letní dobrodružství… Anglická panská Michelle, s níž prožil románek ve vile na francouzské Riviéře, mu ale převrátila život naruby. A jak se zdá, Michelle se nehodlá smířit s místem, jež jí je Alessandro ve svém životě ochoten vyhradit!
2012/5Sladký život Duo86 J BFrancouzský senFrancouzské městečko Malotte, kde Gwen provozovala svou luxusní restauraci, bylo jako sen. A ještě kouzelnějším snem byl hrabě Etienne Moreau… A pro něj byla zase splněním snu ta krásná dívka…!
Sny obvykle končí s ránem, někdy je jim ale souzeno přečkat i drsnou realitu probuzení… Dokáží Gwen a Etienne prožít ten svůj sen spolu?
2014/6Sladký život Duo128 I AHrad mezi cypřišiToskánský hrad jako z pohádky anglické archeoložce Josii učaroval okamžitě. Stejně jako jeho majitel, hrabě Dario. A podobně okouzlila Daria i ta bledá anglická růže. Jenže okouzlení nestačí! A Dario nechce ublížit Josii… ale ani sobě. Aby se to nestalo, musí se od ní držet co nejdál!
Josie se až v Toskánsku začíná učit, jak se má žít. A brzy jí dojde, že bez Daria ten život nebude takový, jaký by chtěla, po jakém by toužila. I kdyby to mělo být jen na pár krátkých týdnů…
2017/7Special na přání316 H BFrancouzský senFrancouzské městečko Malotte, kde Gwen provozovala luxusní restauraci, bylo jako z pohádky. A hrabě Etienne Moreau byl jako kouzelný sen… ovšem pro Gwen nedosažitelný!
Jenže sny se většinou splní, když si je člověk moc přeje. Zvlášť, když stejné přání má i hrabě. Tahle okouzlující restauratérka mu totiž už dávno učarovala a nemine jediná noc, kdy by se neobjevila v jeho představách!
2019/10Special na přání370 H BVila v ProvenciPro jinak snad až příliš odpovědného a seriózního italského boháče Alessandra to mělo být jenom malé letní dobrodružství… Anglická panská Michelle, s níž prožil románek ve vile na francouzské Riviéře, mu ale převrátila život naruby. A jak se zdá, Michelle se nehodlá smířit s místem, jež jí je Alessandro ve svém srdci ochoten vyhradit!

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na Ho

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1733
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.10.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace