Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Carol Townendová

Zobrazuji údaje o autorce Carol Townendová - Townend, Carol


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/3Historická romance409 Z Hraběnka z Havraní tvrzeBěhem dlouhých let pobytu v klášteře, kde čeká na příjezd svého snoubence, si Isobel de Turenne přizpůsobila hraběte d’Aveyron vlastním představám - sní o manželovi, který ji vysvobodí a bude ji chránit a milovat…
Když ale dá hrabě Lucien konečně pro nevěstu poslat, Isobel zjistí, že je mužem protikladů - mužem, který touhou maskuje temná tajemství.
Na jednu stranu má Isobel z mužského doteku strach, na druhou však touží využít nově nabyté svobody, a tak jí nezbývá než se pokusit zjistit, zda se hrabě hodlá ženit výlučně z povinnosti, nebo zda skutečně bude její vysněnou láskou.
(1. část minisérie Rytíři z Champagne)
2015/4Historická romance411 Z Nalezená lady ClareClare, otrokyně uprchlá z Apulie, kam byla zavlečena jako dítě, žije v Troyes s nemocnou ženou a její dcerkou. Když se jí dostane varování, že se ve městě objevili obchodníci s otroky, snaží se uprchnout.
Na útěku ji zastihne rytíř Arthur, který ji má z rozhodnutí svého hraběte doprovodit do Bretaně k jejímu domnělému otci. O tom, že byla otrokyní, Arthur nic neví, ale nevídaná barva jejích očí napovídá, že je skutečně dcerou urozeného hraběte. Bude tomu tak opravdu? A co si Arthur počne se svou vzrůstající láskou ke Clare, když je sám pouhý rytíř neurozeného původu?

(2. část minisérie Rytíři z Champagne)
2016/1Historická romance429 Z Zapovězená milenkaJen málokdo ve Francii ví, že Elisa Chantierová je ve skutečnosti věhlasná pěvkyně Blanchefleur le Fay. Dívka však skrývá ještě jedno tajemství… Její malá dcerka byla počata během krátkého, leč prudkého románku s rytířem Gawainem, hrabětem z Meaux. Gawain, jehož čeká sňatek z rozumu, se vrací do Troyes, kde se má seznámit se svou nastávající. Proč tedy musí neustále myslet na tu půvabnou dívku, s níž se sblížil při poslední návštěvě města? A když Gawain svou někdejší milenku znovu potká, musí se rozhodnout mezi povinností a zakázanou touhou…

(3. část minisérie Rytíři z Champagne)
2017/1Historická romance453 Z Úklady v ChampagneKdyž lady Rowenu unese maskovaný muž na koni, je zoufalá. Její představa o osamělém klášterním životě se hroutí a její pověst je navždy zničena.
Sir Eric z Monfortu jako oddaný rytíř Rowenina otce ovšem udělal pouze to, oč byl požádán. A třebaže jeho tělo po krásné Roweně touží, nikdy by tuto nevinnou dívku nezneužil. Když se však Rowena stane terčem smrtelného ohrožení, nezbývá mu než učinit z ní svoji manželku!

(4. část minisérie Rytíři z Champagne)

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na To

Na seznam autorek od písmene T

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1319
Denní počet: 1
Počítáno od: 22.03.2015

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace