Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Carla Kellyová

Zobrazuji údaje o autorce Carla Kellyová - Kelly, Carla


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2012/6Historická romance342 W Anděl spásyŠtěstěna se točí k Sally Paulové zády, a když jí zbude poslední pence, rozhodne se ji utratit za šálek čaje v hostinci, aby ještě na chvíli oddálila nevyhnutelný nástup do chudobince. Ani ve snu by ji přitom nenapadlo, že během svého krátkého loučení se slušným životem dostane nabídku k sňatku - od zcela cizího muže!
2016/2Historická romance430 W Svatební prstenNemajetná Mary Rennieová žije u strýce a tety a zdá se, že jí nic nechybí - až na nedostatek dobrodružství. Toho se jí ale dostane vrchovatou měrou, když ji příbuzní vyšlou najít svatební prsten, který je omylem zapečený v jednom vánočním koláči, zaslaném jako dárek k Vánocům.
Když se Mary setká s kapitánem Rossem Renniem, svým velice vzdáleným příbuzným, a s jeho synem, je jí jasné, že kapitán i přes své rozhodné chování velmi postrádá lásku?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Ke

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1670
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.06.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace