Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Bronwyn Williamsová

Zobrazuji údaje o autorce Bronwyn Williamsová - Williams, Bronwyn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/10Historická romance70 Z Kapitánská dcerkaMatt Powers je námořní kapitán tělem i duší a svoji plachetnici má ze všeho na světě nejraději. Pak ho ale postihnou dvě pohromy - kvůli proradné mladé dívce o svoji loď přijde a jeho první důstojník mu před svou smrtí svěří do opatrování novorozeně. Co si Matt počne? S dětmi nemá nejmenší zkušenosti a s ženami je na tom stejně.
Jeho svérázná tetička Bess si však ví rady v každé situaci - Rose, vnučka její přítelkyně, nemá, kam by hlavu složila, a ještě ke všemu ve svém nepodařeném manželství přišla o dítě... Co na tom záleží, že při vyslovení slova plavba se jí obrací žaludek? To by v tom byl čert, aby Bessin ďábelský plán nevyšel!
2003/3Historická romance79 W Indiánova ženaKdyž si Carrie Adamsová za dva dolary koupila vězně Jonaha Longshadowa, netušila, jaké si tím způsobí potíže. Nutně však potřebovala pomocnou ruku, která by jí pomohla s hospodářstvím, na které zůstala sama.
Míšenec Jonah měl stejně jako Carrie od mládí nelehký úděl. Když se teď řízením osudu dostal z vězení, je nucen den za dnem pracovat a žít se slabou ženou, jejíž odvaha a dobrosrdečnost mu naplňují srdce citem a sny, jakým by muž jako on neměl věnovat pozornost...
2003/6Historická romance85 W Nevěsta pro mořského vlkaNa malém ostrově St. Brides žijí jen muži. Majitel ostrova Grey se rozhodl vybudovat tady usedlou komunitu a shání pro zdejší drsné muže manželky. Pravidelně uveřejňuje inzeráty v novinách nejbližších měst na pevnině.
Proč se mu ale ohlásila krásná a křehká Dora Suttonová? Navíc je odbojná a od samého začátku, kdy jí řekl, že se se na nehostinný ostrov nehodí, mu dělá jen samé potíže. Dora má ale dobrý důvod, proč chce začít nový život a od Greye si rozhodně nenechá poroučet. A tak si spolu poměřují síly při každém setkání…
2004/1Historická romance99 W Obchod s nevěstouElimu Chandlerovi se zamotal život hned dvakrát - poprvé, když mu jeho přítel přebral dívku, a podruhé, když nabídl manželství dívce, kterou hned nato unesli. Hledá jejího únosce po celé zemi, a když se stane správcem ranče Bar J, setkává se s dcerou majitele Lilah Jacksonovou. Je to dívka divoká a nespoutaná, avšak Eli cítí, že to je konečně ta pravá. Může jí ale nabídnout svou lásku, když je zasnoubený s jinou...?
2005/3Historická romance127 W Útěk z horHluboko v lesnatých horách Karolíny žije Eleanor Millerová, uvězněná ve srubu příbuznými zesnulého manžela. Nevidí ze své situace úniku, dokud jí prozřetelnost nepřivede před práh těžce zraněného Jeda Blackstonea. Ten je na cestě k rodné farmě, kde musí vyplatit z dluhů bratra, aby nepřišel o střechu nad hlavou. Eleanor okamžitě napadne využít svého nezvaného hosta k útěku od nenáviděné rodiny bývalého muže.
Není to ale tak snadné, a navíc je čeká ještě dlouhá cesta…

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na Wi

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3363
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace