Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Bronwyn Scottová

Zobrazuji údaje o autorce Bronwyn Scottová - Scott, Bronwyn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2009/2Historická romance245 E Nezkrotná hraběnkaKdyž se v honosných domech ve Stockportu nedaleko anglického Manchesteru začne objevovat noční návštěvník, usedlíků se zmocní strach. Kdo je ten tajemný zloděj, jemuž se přezdívá Kočka a který vniká do jejich domovů, aby si vzal trochu peněz a drobných šperků? Té záhadě chce přijít na kloub hlavně hrabě Stockport, majitel panství a vážený člen parlamentu.
Jednou v noci Kočku přistihne a ukáže se, že je to žena, která zná spoustu triků, jak zmizet do noci a zase se objevit. Kočka, které se nakonec podaří zcizit něco zvláště cenného: Stockportovo srdce.
2010/2Historická romance280 Z Boj o nevěstuDlouhá léta žil Valerián Inglemoore, vikomt St Just, dvojí život jako tajný agent na válkou rozděleném kontinentě. Když se konečně vrací domů, má jedinou touhu – žít s milovanou Filipou, ženou, jíž se vzdal, aby zachránil finanční situaci její rodiny.
Filipa už však není tím naivním děvčetem, které opustil v Anglii. Jeho zrada ji hluboce zasáhla a získat si znovu její důvěru je pro Valeriána úkol, který ho bude stát velké úsilí. Zvlášť když ho pronásledují tíživé vzpomínky…
2013/3Historická romance361 Z Vzácný diamantBaron Beldon Stratten přijel do Londýna za jediným účelem: chce si vybrat vhodnou nevěstu. Když mu ale oko padne na známou neznámou Lilii Stefanovovou, začne své pragmatické představy o tom, jak by měla jeho choť vypadat, rychle přehodnocovat. Krásná fanariotská princezna sice nosí stejné šaty jako všechny ostatní debutantky a valčík umí tančit dokonale, zároveň je ale ochránkyní velkého tajemství - střeží totiž diamant, který má moc měnit osudy celých národů. Skončí vzácný klenot v rukou nepravého držitele? A komu bude nakonec patřit Liliino srdce?
2013/10Historická romance374 W Jak vyvolat skandálMerrick St. Magnus je nenapravitelný hejsek. Aby se vyhnul nepříjemnému setkání s otcem, přijme pozvání na domácí sešlost hraběte z Folkenstone a odjede z Londýna do Kentu. Pak ho však přistihnou v kompromitující situaci s hostitelovou dcerou Alixe a její otec vyžaduje, aby se s ní Merrick buď oženil, nebo z ní učinil nejžádanější dívku sezóny.
Alixe Burkeová je mnohem šťastnější v knihovně než v tanečním sále a nehodlá vyslyšet četné žádosti své rodiny, aby se konečně provdala. Podaří se Merrickovi s využitím všech triků, které zná, donutit Alixe k tomu, aby nezůstala na ocet?

(1. část minisérie Nenapravitelní zhýralci)
2013/11Historická romance376 W Jak zničit pověstPo letech strávených v Itálii, kde dovedl své svůdcovství téměř k dokonalosti, se Ashton vrací mezi londýnskou smetánku - a pochopitelně ho předchází zasloužená pověst o bezuzdném hýření a zkaženosti.
Nenadálá otcova smrt ale učiní jeho prostopášnostem rychlou přítrž. Aby se Ash dostal k rodinnému dědictví, musí udělat něco neslýchaného - oženit se!
Kdo by ale vůbec uvažoval o tom se za takového muže provdat? Krásná a bohatá Ginevra Ralstonová rozhodně ne. Navždy by se tím vyřadila ze slušné společnosti.
Ale třeba se nakonec ukáže, že Ashovu věhlasnému osobnímu kouzlu a bohatým zkušenostem nedokáže odolat ani ona…

(2.část minisérie Nenapravitelní zhýralci)
2013/12Historická romance378 W Jak úspěšně hřešitMladičká Maura se má vdát za vyhlášeného zpustlíka, kterého jí vybral strýc. Než by se jeho vůli podvolila, raději se vydá na vlastní pěst do Londýna, aby si našla místo jako vychovatelka nebo společnice. Není to však tak jednoduché, jak si představovala.
Zdá se, že jediná možnost je přijmout místo guvernantky dvou dětí, o které se stará svobodný strýc. Hrabě Riordan je známý po celém Londýně jako prostopášník, před nímž si žádná žena není jistá. Je pravda, že se ženy jeho šarmu příliš nebrání, spíše se mu samy vrhají do náruče. Proto by snad neměl být takový problém přesvědčit nezkušenou venkovskou dívku, že hřešit může být docela příjemné…

(Závěr minisérie Nenapravitelní zhýralci)
2014/8Historická romance395 Z Hra vabankMercedes Lockhartová je dcerou profesionálního hráče biliáru a tuto hru také skvěle ovládá. Co je jí to ale platné, když jí otec nedovolí zúčastnit se největšího anglického šampionátu v této hře?
Kapitán Barrington naopak může otci Lockhartovi skvěle posloužit na turné, které má šampionát propagovat. Je ovšem nejen skvělým hráčem biliáru, ale také pohledným mužem, a to se Mercedes může hodit k uskutečnění jejího rafinovaného plánu.

(První část minisérie Necudné ženy)
2014/9Historická romance397 Z Loď štěstíElise Suttonová se chová podle měřítek vyšší londýnské společnosti první poloviny 19. století skandálně. Přitom se chce jenom věnovat své milované práci - navrhování a stavění jachet a po otcově smrti udržet rodinný podnik v provozu. Protože to je pro mladou neprovdanou dívku zcela nepřijatelné, je nucena přijmout pomoc přitažlivého, ale tajemného a pravděpodobně nebezpečného Doriana Rowlanda…

(Závěr minisérie Necudné ženy)
2015/9Historická romance421 Z Placený společníkNicholas D’Arcy je v Londýně proslulý jako oblíbený společník dam z lepší společnosti. Když je však přistižen žárlivým manželem, který má v úmyslu se mu pomstít, rád přijímá nabídku odjet na nějaký čas na venkov, kde ho čeká skvěle placená zakázka.
Annorah si objedná společníka, aby jí zpříjemnil poslední dny, kdy je ještě majetnou ženou, ovšem bez přítele. Očekává však jiného muže, než je Nicholas, který ji každým dnem překvapuje a vrací zpátky do života…

(1. část minisérie Neodolatelní svůdci)
2015/10Historická romance423 Z Nejžádanější svůdníkVe společnosti kolují zvěsti, že Channinga Deverila, zakladatele Ligy diskrétních džentlmenů, už noci strávené v dámských ložnicích unavují. Když se však setká s Alinou Marlissovou, čeká ho ten nejobtížnější úkol ze všech. Alina je zvyklá pohybovat se na pokraji skandálu, a Channingovo svádění pro ni představuje komplikaci, kterou rozhodně nemůže potřebovat! Jeho mistrným dotekům se sice nebrání, ale nemá v úmyslu nechat si nejznámějším londýnským svůdcem poplést hlavu.

(2. závěrečná část minisérie Neodolatelní svůdci)
2016/8Historická romance443 Z Léčka, nebo láska?Emma Wardová má velký problém. Z Anglie do Karibiku dorazil nový spolumajitel její plantáže s cukrovou třtinou a ona se obává, že jí nedůvěřuje. V jeho pohledu ale vidí víc než obdiv, a tak se rozhodne využít toho ve svůj prospěch.
Ren Dryden potřebuje v Karibiku vydělat peníze, aby mohl v Anglii splácet rodinné dluhy. Přijíždí plný nadšení a představ, ale to, s čím se na ostrově setkává, nesplňuje ani v nejmenším jeho představy…

(První část minisérie Život v ráji)
2016/9Historická romance445 Z Neposlušná dámaKitt Sherard už několik let žije na Barbadosu. V obchodě se mu daří víc než dobře, ale jediný, kdo zná jeho pravou totožnost a důvod, proč odjel z Anglie do Karibiku, je jeho přítel Ren Dryden, hrabě Dartmoor.
Když se na ostrově objeví divoká Bryn Rutherfordová se svým otcem, Kitt se právě ocitá v nesnázích: o život mu usiluje podvodník, jehož před časem s Renem vyhostili za trest z ostrova. V nebezpečí se ovšem ocitne i Bryn, která v Kittovi od prvního okamžiku jejich nezvyklého setkání vzbuzuje dosud nepoznané pocity…

(2. část minisérie Život v ráji)
2016/12Historická romance451 Z Frajerova vzpouraUmění šermu vyžaduje stejně jako umění lásky tři důležité dovednosti: Za prvé - předvídat každý partnerův pohyb a vmanévrovat ho do pozice, která vám vyhovuje, za druhé - mít dokonale vzájemně sladěná těla a za třetí - absolutní nasazení bez ohledu na to, kolik dřiny vás to stojí.
Vikomt Amersham přijíždí do Paříže, aby si vyzkoušel své umění v šermu, ale kurážná Alyssandra Leodegranceová není právě soupeř, jakého si představoval. Jejich vášnivá přitažlivost se nutně střetává a je těžké odhadnout, kdo z nich zvítězí a co za své vítězství bude požadovat!

(1. část minisérie Hrdinové na cestách)
2017/2Historická romance455 Z Proslulý milovníkArcher Crawford přijíždí do Sieny v Toskánsku, aby se zúčastnil známého a nebezpečného koňského dostihu. Hned první večer v novém městě se setká s okouzlující a temperamentní Elisabetou di Nofriovou, která má stejně jako on pro strach uděláno.
Elisabeta je pevně odhodlaná užít si poslední chvilky svobody, než bude muset uzavřít nechtěné manželství. Jedna divoká noc plná vášně ale nestačí. Jestliže chtějí Archer s Elisabetou získat to, po čem touží, budou muset vsadit úplně všechno.

(2. část minisérie Hrdinové na cestách)
2017/3Historická romance457 Z Srdcová dámaSkvělý karetní hráč Nolan Gray, který přijel do Benátek s vidinou vysokých zisků u hracích stolků, rozhodně nepatří mezi nezkušené muže. Proto ho možnost vyhrát panenství Gianny Minotti nijak neláká a raději by bral peníze - zvlášť když si jejím panenstvím nemůže být tak docela jistý.
Nakonec se rozhodne, že se stane jejím dočasným ochráncem a co nejdříve ji vrátí nedotknutou otci. Brzy však zjistí, že krásná Gianna s ním má jiné plány.
Dokáže se Nolan ovládnout a počkat, až si Gianna uvědomí, že sex skrývá potěšení, o jakých nemá ani tušení? A pochopí Gianna, že pokud přestane své tělo používat jako zbraň, dosáhne větší svobody, než o jaké kdy snila?

(3. část minisérie Hrdinové na cestách)
2017/4Historická romance459 Z Přízrak minulostiBrennan Carr se na své pouti Evropou dostane do malé řecké vesnice a začíná zjišťovat, že se mu tamní život líbí. Ovšem po bojích s Turky je nedostatek mladých mužů, a tak se na něj nevěsty jen lepí. A do ženitby se Brennanovi ani trochu nechce.
Když se seznámí s pohlednou vdovou Patrou, která se také vyhýbá všem nápadníkům, dostane nápad: budou spolu předstírat milostný vztah do té doby, než se Brennan rozhodne Řecko opustit. Pak se však objeví nebezpečí, před nímž se Patra už dlouho ukrývá, a události naberou dramatický spád…

(4. část minisérie Hrdinové na cestách)
2018/5Historická romance485 Z Lekce francouzštinyZdá se to být jednoduché, ale jak se má nejžádanější svobodný mládenec londýnské smetánky soustředit na hodiny francouzštiny se slečnou Claire Weltonovou, když netouží po ničem jiném než přitisknout ústa k jejím půvabným rtům?
Nenápadná Claire Jonathona celá léta tajně miluje a tuto sezónu se konečně rozhodla s tím něco udělat. Čím více se k němu ale přibližuje, tím více si uvědomuje, jak málo ho zná a kolik ji toho musí naučit… Hlavně ji musí zasvětit do krásného umění, jak svést druhé pohlaví!

(První část minisérie Z chudobky manželkou)
2018/10Historická romance495 Z Stydlivá slečnaEvie Milhamová byla do společnosti uvedena už před čtyřmi lety, ale stále nemá manžela. Andrew Adair, jehož si vyhlédla, totiž o ni nejeví ani špetku zájmu.
Když ospalé městečko Little Westbury navštíví archeolog Dimitrij Petrovič, princ kubanského království, všechny svobodné dívky jsou na nohou. On si ale okamžitě všimne Evie a požádá ji o pomoc při dokumentaci nalezených předmětů. Evie si uvědomuje, že tenhle charismatický a exoticky vypadající muž je pro ni nedostupný. Stačí však jediný pohled do jeho tmavých očí a její stydlivé srdce se rozbuší závratnou rychlostí…

(Druhá část minisérie Z chudobky manželkou)
2018/11Historická romance496 W Vzpurná nevěstaMay Worthová, dcera z bohaté aristokratické rodiny, se náhle ocitá ve dvojím nebezpečí. Má se stát rukojmím nebezpečného podvodníka, před nímž ji má ovšem ochránit muž, kterého po svém boku nevidí ani trochu ráda. Před několika lety se s ním rozešla ve zlém a rozhodla se odejít do ústraní od společnosti.
Náhlé objevení Liama Caseka, její jediné lásky, bere jako nutnou ochranu před svým únosem, ovšem brzy si uvědomí, že v ní stále vzbuzuje vášeň. Dokáže ji Liam ochránit před nebezpečím i před sebou samým, když si uvědomí, že ani on žádnou jinou nechce?

(Třetí část minisérie Z chudobky manželkou)
2019/5Historická romance509 Z Zásnuby naokoBeatrice Penroseová se rozhodne svůj neblahý osud svobodné matky vyřešit útěkem do Skotska, kde může zůstat ukryta před anglickou společností. Tady ji však dostihne minulost v podobě Prestona Wortha, který ji odváží zpátky k rodičům se slibem, že jí bude umožněno své dítě vychovávat v důstojném prostředí. Preston a Bratrice se sice znají od dětství, ale v průběhu návratu do Anglie se mezi nimi rozvine vzájemná přitažlivost, a když se Beatrice i s dítětem ocitne v ohrožení, Preston jí nabídne ochranu - totiž zasnoubení…

(Závěr minisérie Z chudobky manželkou)
2021/4Historická romance555 Z Manželství s vikomtemMarkýza Sofia je krásná, osamělá a životem zklamaná žena se záhadnou minulostí, která se straní společnosti a kterou společnost ignoruje. Osud ji svede dohromady s pohledným vikomtem Conallem Everardem, dědicem bankrotujícího panství, mužem se smělými plány, ale tenčícím se majetkem. Oba mají svá tajemství a oba před něčím utíkají. Získají to, co hledají, v manželství uzavřeném z rozumu? Nechají za sebou tíživou minulost a naleznou spolu ztracenou důvěru a snad i lásku?
2021/5Historická romance557 Z Odvážná dědičkaPavia je dědičkou největšího dovozce indického čaje do Anglie, ale kvůli původu ji londýnská smetánka mezi sebe nepřijala. Její otec je sice bohatý, ale nemá titul. Proto chce svou dceru provdat za hraběte, který by mohl být jejím dědečkem. Aby unikla nerovnému sňatku, musí dát v sázku svou pověst! Avšak jediná vášnivá noc s neznámým mužem v uniformě, kterého si vybrala, vše změní…
Camdenu Lithgowovi nejde tahle cizinka z hlavy. Když se s ní setká podruhé, zjistí, že jejich noc nezůstala bez následků. Nezbývá mu než jí navrhnout svatbu.
2021/6Historická romance559 Z Popelka z předměstíAby Sutton Keynes získal dědictví svého strýce, musí se do čtyř týdnů oženit s urozenou dívkou. Uspořádá proto slavnost, kam pozve vybrané svobodné mladé ženy z londýnské smetánky. Všechny jsou krásné, všechny jsou urozené a všem jde jen o jeho peníze.
Všem, kromě jedné - italské princezny Chiary. Ta však noc před plesem beze stopy zmizí. Podaří se Suttonovi Chiaru včas najít, nebo přijde o lásku i dědictví?
2021/7Historická romance561 Z Lordův návratAvaline neviděla svého manžela, lorda Fortise Treshama, sedm let poté, co odešel bojovat na Krym. Teď je zpět, poznamenaný válečnými útrapami, trpí ztrátou paměti a těžkými nočními můrami.
Přestože se Fortis vrátil do jejího života ? a do její postele ? je Avaline opatrná. Proč je najednou tak zdvořilý a pozorný? Tak odlišný od sobeckého vojáka, za kterého se provdala? Ve zprvu nešťastném manželství začíná pomalu klíčit vášeň a láska… Kdo je ve skutečnosti muž, který se vrátil domů?
2022/6Historická romance583 Z Tajemství lorda LynfordaDědicové titulu by se neměli ženit s bohatými vdovami, obzvlášť s těmi, které jsou zároveň matkami devítiletých dcer. Jenže Eaton Falamge, lord z Lynfordu, je černou ovcí rodiny a skrývá tajemství, díky němuž si může vzít dívku dle svého srdce. Jaká škoda, že své city věnuje právě Elize, která se po smrti manžela rozhodla, že povede rodinné impérium, a nehodlá se nechat znovu polapit nějakým mužem.
Jenže Eaton se nikdy tak lehce nevzdává a o lásku své vyvolené bude bojovat. Dokáže Eliza odolat kouzlu pohledného lorda? Nebo uvěří, že si může svou svobodu a nezávislost udržet i v manželství?
2022/7Historická romance585 Z Vášně lorda TrevethowaPřitažlivý Cassian, lord z Trevethowu, se nehodlá oženit kvůli penězům a rozšíření panství. Nechce prožít zbytek života se ženou, kterou nemiluje! Má totiž úplně jiné plány - vybudovat v Cornwallu zábavní park pro veřejnost.
Lady Penrose touží uniknout z područí svého otce, a tak se v převleku na pár hodin vytratí, aby byla sama sebou. Setkání s charismatickým mužem, který v ní vidí ženu, a nejen bohatou dědičku, ji ujistí, že existují i jiní muži, než jakým je její panovačný otec. Bezhlavě se do Matthewa zamiluje, ale své city si odmítá připustit. Tuší totiž, že Matthew, před ní skrývá tajemství, které musí nejprve odhalit!
2022/8Historická romance587 Z Pokušení lorda TintagelaPo ztrátě svého nejlepšího přítele se Inigo chce pomstít těm, které viní z jeho smrti, a nezastaví se před ničím, aby hrozného Brenleyho dostal na kolena. Nikdy by ho však nenapadlo, že největším spojencem se stane sama Audevere, dívka, kterou pokládal za nepřítele!
To, co začalo jako obyčejná dohoda, je poznamenáno vášní… a Inigo zjišťuje, že Audevere je neohrožená, odhodlaná žena, toužící osvobodit se z područí svého krutého otce. Co je teď důležitější: hněv a pomsta vůči jejímu otci, nebo city k jeho dceři?
2022/9Historická romance589 Z Doznání vévody NewlynaVennor, vévoda z Newlynu a Marianne jsou nejlepšími přáteli už od dětství. Sdílejí spolu téměř vše a spoléhají jeden na druhého. Vennor před lety přišel tragicky o rodiče a jejich smrt ho zdrtila. Na vlastní pěst pátrá po vrazích a vystupuje přitom jako Mstitel. A to je jediné tajemství, které před svou přítelkyní má…
Z Marianne se stala novinářka a jejím největším přáním je napsat článek o Mstiteli! Jenže to Vennor nemůže dopustit! Nesmí ji nechat potulovat se samotnou po nebezpečných čtvrtích, aby odhalila, kdo se skrývá pod maskou. Při společné honbě za tajemnou postavou si vévoda uvědomí, že Marianne už není ta nevinná dívka, ale statečná, odvážná a velmi přitažlivá žena!

Počet zobrazených záznamů: 28

Na seznam autorek začínajících na Sc

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3930
Denní počet: 1
Počítáno od: 22.02.2009

Poslední modifikace 30.09.2022, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace