Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Barbara Hannayová

Zobrazuji údaje o autorce Barbara Hannayová - Hannay, Barbara


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/9Romance383 C Na poslední chvíliPrávě čtyři dny před její svatbou se domů vrací Isaac Masters, její dávná, nikdy nezapomenutá láska. A Tessu nyní čeká nejobtížnější rozhodování, jaké může nastávající nevěstu potkat. Má se vdát za muže, kterého nemiluje, anebo se odváží svatbu odříct a bude doufat, že ji Isaac požádá o ruku?
2003/2Romance536 C Výzva, která se neodmítáS Nickem Farrellem se Laura seznámí na večírku u své kamarádky a zamiluje se do něj na první pohled. Jaké je její překvapení, když zjistí, že to není striptér, ale velmi vážený prokurátor! Nick však o lásku vůbec nestojí, a tak Lauře nezbývá než na něj zapomenout. To by ale Nick nesměl mít dvě malé rozpustilé dcerky, které si Lauru oblíbily a teď si hrají na dohazovačky...
2004/1Romance585 C Nevěsta z BirraleeKdyž Stella Lassiterová zjistí, že je těhotná, vydá se na dlouhou cestu ze Sydney do vnitrozemí na farmu Birralee, kde žije její bývalý přítel. Ale najde tam pouze jeho bratra Calluma Ropera, muže, o němž doufala, že se s ním již nikdy nesetká! A kupodivu právě Callum jí nabídne pomoc, kterou by od něj nikdy nečekala.
2004/10Romance Duo632 T BPařížská romanceCamille je redaktorka časopisu, který čtenářkám představuje svobodné mládence z celé Austrálie. Jonno Rivers však chce z tohoto projektu odstoupit. Camille přijíždí ze Sydney na jeho farmu, aby ho přesvědčila, že právě on je tím nejžádanějším mužem. Sama se však ocitne v osidlech lásky...
2005/3Romance654 B Neodolatelný cizinecJen Summersová zastupuje na dva týdny svou šéfovou, což pro ni rozhodně není žádný problém. To by se ale nesměl najednou objevit neznámý přitažlivý muž s její neteří v náručí! Jen nemá tušení, jak skloubí péči o malou Millicent s náročnou profesí… leda že by jí tenhle neodolatelný cizinec trochu vypomohl!
2005/4Romance661 D Podkova pro štěstíPiper O´Malleyová byla odjakživa přesvědčená, že Gabe Rivers je ten nejmoudřejší a nejspolehlivější přítel. Je tedy přirozené, že se obrátila na něj, když byla postavena před téměř neřešitelnou věc: musí si rychle najít manžela, jinak ztratí svůj domov!
2005/10Romance690 C S princeznou v divočiněPrincezna Isabella Martineau je unavena životem podle královských pravidel a touží žít podle svého. V Austrálii, kam uteče, se seznámí s velmi sympatickým Jackem Kingsley-Lairdem, který v ní probudí divokou a dobrodružnou povahu. Bude však vzájemná přitažlivost natolik silná, aby překonala zeď mezi jejich rozdílnými životy?
2006/7Romance736 D Druhá šance na štěstíKdyž Mary odjížděla z Austrálie, vezla si s sebou do Ameriky tajemství – které si nechávala celá léta pro sebe. Ale náhle se objevil otec jejího dítěte a ona se musí postavit tomu, co udělala. Musí povědět Tomovi, proč ho tenkrát opustila, a hlavně to, že je otcem jejího syna. Udělat rozhodnutí, jež změní její i Tomův život navždycky. Dojde jejich vytoužená láska konečně naplnění?
2006/10Romance748 A Láska v divočiněCharity se vydává hluboko do australského vnitrozemí hledat svého bratra. Na malebném ranči Jižní kříž se setkává s pohledným a přitažlivým farmářem Kaneem McKinnonem, který je zahleděný jen do své práce. Když se ale objeví Charity se svými vlasy barvy brandy a s roztomilým přízvukem, je naprosto vyvedený z míry. Najde zde Charity nejen svého bratra, ale také lásku k opálenému farmáři Kaneovi?

(minisérie Ranč Jižní kříž)
2006/11Romance753 A Volba naslepoAnnie McKinnonová, žijící na farmě Jižní kříž v srdci Austrálie, se vydává do Brisbane, aby se setkala s mužem, jehož poznala díky internetu. Místo něho se ale seznamuje s jeho strýcem Theem Graingerem. Annie Thea na první pohled okouzlí a po zbytek jejího pobytu v Brisbane se jí věnuje. A jejich počáteční přátelství se pomalu začíná přeměňovat v lásku.

(minisérie Ranč Jižní kříž)
2006/12Romance758 A Svatební tajemstvíSarah Rossiterová už deset let miluje Reida McKinnona, ale ten před ní skrývá tajemství a její lásku neopětuje. Sarah se nakonec rozhodne odstěhovat a doufá, že na něj časem zapomene. Reid teď musí buď jednat, nebo riskovat to, že Sarah nadobro ztratí. Bude však o něj Sarah ještě stát, až jí odhalí svou temnou minulost?
2007/12Romance821 D Rodina pod stromečkemPoklidný život bohatého svobodného podnikatele Hugha Stricklanda skončí v okamžiku, kdy se dozví, že má dceru. A protože si s výchovou dětí vůbec neví rady, obrátí se s prosbou o pomoc na Jo Berryovou, kterou sice zná pouze krátce, ale tuší, že by mu mohla pomoci stát se tátou, kterého si jeho dcera zaslouží. A protože je čas Vánoc, ten nejhezčí dárek, který mohou najít pod stromečkem, je vzájemná láska a nová rodina!
2008/2Romance826 A Dvojnásobné štěstíAlice Madiganová je zvědavá na nového šéfa cestovní kanceláře Kanga Tours, kde je zaměstnaná. Jenže když se ten objeví ve dveřích,je víc než nemile překvapena. Strávila totiž s Liamem Conwayem noc, když se seznámili v baru, kde Alice osamoceně slavila své třicáté narozeniny. Jak dlouho vydrží předstírat, že se mezi nimi nic nestalo? Zvlášť teď, když Alice zjistí, že s ním čeká dvojčata…
2008/5Romance Duo837 T AAustralská láskaErin se vydává se synem Joeyem do opuštěného australského vnitrozemí, kde se setkává se svým exmanželem, kterého před pěti lety opustila. Když znovu spatří Lukea, vyplavou na povrch dlouho potlačované vzpomínky na jejich manželství, na štěstí, které spolu prožívali. Luke je však nyní rozhodnutý udělat vše pro to, aby Erin zůstala a jejich manželství dostalo druhou šanci.
2009/7Romance Duo879 T ALáska nebo nenávistByrne má všechny důvody Fionu nenávidět. Její lehkomyslný bratr při automobilové nehodě zabil jeho ženu a ještě ke všemu je možná otcem jeho dítěte! Fiona je však jediná žena, která v něm dokáže probudit city a zájem. Zvítězí touha po lásce, nebo nenávist a bolest?
2010/4Romance Duo906 T ANáhradní matkaNell Ruthvenová byla přesvědčená, že se už nikdy nemůže stát znovu matkou. V pouhých devatenácti letech byla donucena dát své dítě k adopci. Nyní se Nell dozví, že má maličkého vnoučka, který potřebuje její péči. A dědeček tohoto chlapce, její dávný milenec Jacob Tucker, je ve městě… Dostanou druhou šanci se do sebe znovu zamilovat?
2010/8Romance917 B Tajemství deníkuPo návratu z Himálaje Simone zjistí, že deník, v němž prozradila své tíživé tajemství, ztratila. Když se přihlásí jeho nálezce, Simonin život je v ohrožení. Proč ho musel nalézt právě nezávislý novinář Ryan Tanner? Hodlá ji vydírat? Ale možná je tento atraktivní muž s uhrančivýma očima a velkým srdcem pro Simone ten pravý, kdo jí může pomoci vyrovnat se s minulostí!
2010/10Special na přání153 G BLáska v divočiněZamiluj se do Austrálie!Charity se vydává hluboko do australského vnitrozemí hledat svého bratra. Na ranči Jižní kříž se setkává s pohledným farmářem Kaneem, který je zpočátku zahleděný jen do své práce. Ale když se před ním objeví Charity s vlasy barvy brandy, má oči jen pro ni…

(2. vydání)
2011/4Romance Duo936 T BUčitelka tanceSally, dívka z venkova, upřímná a romantická, přišla do Sydney s úmyslem změnit svůj život. Její první setkání s ředitelem společnosti, kam nastoupila, však není zrovna příjemné. Logan Black dává přednost rozumu a logice před emocemi. Jeho nabídce, aby ho naučila tancovat, se ale nedá odolat…
2011/7Romance Duo942 T BZa láskou do AustráliePřed šesti týdny prožil Mark Winchester úžasnou noc s krásnou Sophií Felshamovou, ale pak se jejich cesty rozešly. Sophie zůstala v Londýně, zatímco Mark se vrátil na svou farmu v Austrálii. Sophie však na něj nemůže zapomenout a vydává se za ním na druhý konec světa. Je načase, aby mu oznámila, že jejich románek nezůstal bez následků…
2011/11Special na přání180 H BVolba naslepoRande naslepoAnnie, žijící na farmě Jižní kříž v srdci Austrálie, se vydává do Brisbane, aby se setkala s mužem, jehož poznala na internetu. Místo něho se ale seznamuje s jeho strýcem Theem. Annie Thea na první pohled okouzlí a ten se jí po zbytek jejího pobytu v Brisbane věnuje. A jejich počáteční přátelství se pomalu začíná měnit v lásku.
2012/2Romance Duo956 T AAž na konec cestyPoté, co Mattie souhlasí, že bude náhradní matkou pro dítě své nejlepší kamarádky, rozhodne se, že už žádného chlapa nechce ve svém životě ani vidět! Tak proč musí zrovna narazit na pohledného muže a ještě ke všemu s ním několik dní sdílet byt? A aby toho nebylo málo, brzy si uvědomí, že sice neomalený, ale šarmantní Jake jí ukradl srdce.
2012/5Romance Duo962 T BZamilovaná družičkaPoté, co se Will vrátil do rodného městečka a setkal se se svou dávnou láskou Lucy, nemůže na ni přestat myslet! Když se před deseti lety vydal za dobrodružstvím do světa, říkal si sejde z očí, sejde z mysli… Teď už ale těžko může předstírat, že jsou jen velmi dobří přátelé, když jiskra, která mezi nimi opět přeskočila, lze jen těžko zastírat…
2012/9Romance Duo970 T BSladká touhaLizzie se rozhodla pověsit načas kariéru senátorky na hřebík a pořídit si miminko. Ale protože není na obzoru žádný vhodný kandidát na manžela, zdá se, že zůstane svobodnou matkou. Jenže farmu, kam prchla před novináři, vede mladý a velmi pohledný správce Jack, jemuž Lizzie rozhodně není lhostejná…
2012/9Special na přání200 H AVýzva, která se neodmítáS Nickem se Laura seznámí na večírku u své kamarádky a zamiluje se do něj na první pohled. Jaké je její překvapení, když zjistí, že to není striptér, ale velmi vážený prokurátor! Nick však o lásku vůbec nestojí, a tak Lauře nezbývá než na něj zapomenout. To by ale Nick nesměl mít dvě malé rozpustilé dcerky, které si Lauru oblíbily a teď si hrají na dohazovačky…
2013/2Romance979 A Vysněné rendez-vousAustralský ostrůvek, na němž Molly bydlí odjakživa, jí najednou připadá malý a nudný. Jejím snem je dostat se do Anglie a najít si pohledného gentlemana s vybraným chováním. A tak dá do novin inzerát, že na tři měsíce vymění svůj ostrovní domek za dům v Londýně…
Patrik, který na inzerát odpoví, Molly od začátku svými maily učaruje. Mohl by snad být oním vysněným Angličanem právě on? Jenže co teď, když on je na druhé straně zeměkoule v Austrálii a ona v Anglii? Zdá se, že existuje jen jediné řešení: sednout do prvního letadla zpátky domů a zjistit, jaký Patrik doopravdy je.
2013/10Romance995 A Místo družičky nevěstouJak se stát dokonalou družičkou:
1) Stále se usmívat a předstírat, že šaty, které vám vybrala nevěsta, jsou prostě úžasné.
2) Být trpělivá, protože vaše nejlepší kamarádka se prostě zblázní. :
3) Hlavně se nezamilovat do ženicha!
Zoe je nadšená, když ji kamarádka Bella požádá, aby jí šla na svatbě za družičku. Když potká ženicha, aniž tuší, o koho jde, propadne jeho kouzlu. Jakmile Zoe zjistí, že je to právě Bellin snoubenec, zhroutí se jí celý svět…
Jenže Bella sama váhá, jestli její svatba s Kentem není příliš uspěchaná. Ví, že Kenta nemiluje, a když vidí nešťastnou Zoe, rozhodne se k odvážnému kroku.
2013/11Romance997 A Zrušená svatbaPo dlouhých deseti letech se Bella znovu setkává se svou studentskou láskou Damonem a zjišťuje, že ji to k němu táhne ještě víc než dřív. Jenže co má dělat, když se za pár dní provdá za Kenta a usadí se na jeho farmě? Je vůbec možné, aby v takové chvíli změnila svůj život od základů?
Když před ní Damon zastaví s červeným sportovním autem a nabídne jí výlet po australském pobřeží, Bella váhá. Už má ale dost toho poklidného a nudného života. Je nejvyšší čas hodit minulost za hlavu a vydat se vstříc dobrodružství. S Damonem po boku to určitě bude stát za to!
2016/1Special na přání279 G AAustralská láskaErin se vydává se synem Joeyem do opuštěného australského vnitrozemí, kde se setkává s exmanželem, jehož před pěti lety opustila. Když znovu spatří Lukea, vyplavou na povrch dlouho potlačované vzpomínky na štěstí, které spolu prožívali. Luke je nyní rozhodnutý udělat vše pro to, aby Erin zůstala a jejich manželství dostalo druhou šanci.
2017/5Special na přání311 G BZa láskou do AustráliePřed šesti týdny prožil Mark úžasnou noc s krásnou Sophií, ale pak se jejich cesty rozešly. Sophie zůstala v Londýně, zatímco Mark se vrátil na svou farmu v Austrálii. Sophie však na něj nemohla zapomenout a vydala se za ním na druhý konec světa. Bylo totiž načase, aby mu oznámila, že jejich románek nezůstal bez následků…

Počet zobrazených záznamů: 30

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5589
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace