Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Anne Oliverová

Zobrazuji údaje o autorce Anne Oliverová - Oliver, Anne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2010/2Sladký život Duo49 J ATýden na BaliVášnivým románkem s neznámým začne pro Australanku Kate nový život. Zejména když se ukáže, že oním vášnivým milencem je Katein nový šéf, Damon! Damon i Kate chtějí pokračovat tak, jak začali… Vzájemně uspokojovat svou touhu. Pochopí ale Damon, že Kate potřebuje i něco více? A pomůže mu v tom týden, který se svou milenkou stráví na překrásném ostrově Bali?
2010/5Sladký život Duo55 J BSlavní a bohatíMezi mladými známými a bohatými Australany, Annií a Stevem, vždycky doutnalo napětí. Steve byl však známý svou přelétavostí a odmítáním trvalého vztahu, a Annie si proto kolem sebe vybudovala obrannou bariéru! Jenže Steve byl neodolatelný. Při společné cestě Austrálií sama Annie začala svou bariéru bortit – až ji zbortila docela…
2011/6Sladký život Duo75 J BDívka pro milionářeNejdříve padla Cameronovi ta dívka do oka jenom jako hodně hubatá číšnice s legračním jménem Didi. A pak už se myšlenky na ni nedokázal zbavit! I když mu Didi – ve skutečnosti začínající výtvarnice – dávala najevo, že boháče, jako je on, nemůže vystát! Pak ale přišla chvíle, kdy neměla možnost odmítnout jeho nabídku pomoci. A pak nechtěla odmítnout ani jeho další nabídky!
2014/12Sladký život Duo140 I BPohádka z FidžiNáhoda svedla na letišti v Melbourne dohromady introvertního tvůrce počítačových her Dominika a osamělou dědičku rodinných milionů Charlotte. A náhoda pak vedla jejich kroky dál společnou cestou na divukrásný ostrov Fidži, kde oba chtěli nalézt klid a duševní pohodu. Jenže… jenže až příliš brzy zjistili, že trávit čas jeden bez druhého nedokáží; že pro každého zvlášť by ta pohádka na Fidži nebyla úplná. Každá pohádka ale jednou musí skončit, to si Dominic i Charlotte uvědomovali od první chvíle…
Opravdu ale musí skončit každá pohádka?
2015/2Sladký život Duo145 J BPod sluncem DubajeŽádná žena se nedotkne mého srdce. Toho se Jordan držel. A byť požádal Chloe, aby ho doprovázela do exotické Dubaje a sehrála tam svou roli ve hře, již rozehrál s místním šejkem, nic na tom měnit nehodlal.
Zmýlil se.
Nepatřit nikam, protože nikde nezůstanu dost dlouho. Taková byla Chloe a takovou chtěla i zůstat. S přitažlivostí, která svazovala ji i Jordana, se dokáže, jak si aspoň myslela, vypořádat.
Zmýlila se i ona…
2017/3Special na přání308 H BTýden na BaliVášnivým románkem s neznámým mužem začne pro Australanku Kate nový život. Zejména když se ukáže, že oním milencem je Katein nový šéf, Damon! Oba chtějí pokračovat tak, jak začali… vzájemně uspokojovat svou touhu. Pochopí ale Damon, že Kate potřebuje i něco více?
2018/9Special na přání343 G ADívka pro milionářeNejdříve padla Cameronovi ta dívka do oka jenom jako hodně hubatá číšnice s legračním jménem Didi. A pak už se myšlenky na ni nedokázal zbavit! I když mu Didi ? ve skutečnosti začínající výtvarnice ? dávala najevo, že boháče, jako je on, nemůže vystát! Jenže když jí navrhl, že jí pomůže, nemohla jeho nabídku odmítnout!

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Ol

Na seznam autorek od písmene O

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2644
Denní počet: 1
Počítáno od: 07.02.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace