Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Anna Clearyová

Zobrazuji údaje o autorce Anna Clearyová - Cleary, Anna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2010/7Sladký život Duo59 J BTiskový magnátZa dveřmi se neposlouchá!
A to, co vyslechla Cate, by mohlo změnit tvář tiskového světa nejenom v Sydney. Především by to ale mohlo zlomit vaz majiteli tiskového impéria, bezohlednému Tomovi! Jenže Cate není jenom obyčejná pohledná naivka, které Tom znával dříve. A Tom není vůbec tak bezohledný, jak se o něm tradovalo…
A poslouchat za dveřmi může někdy přinést i štěstí!
2010/12Sladký život Duo69 J BZamilovaný agentPro špičkového agenta australské tajné služby Connora bylo vše jasné! Jestliže ho jeho bývalý nadřízený sir Frank požádal, aby sledoval zdánlivě nevinnou logopedku Sophy, musí pro to být důvod. A hned první setkání s touto mladou ženou jeho podezření více než potvrdilo… Jenže stačilo pár dnů, aby si Connor už zdaleka nebyl jistý svými dojmy. Tedy kromě toho, že ho Sophy víc než přitahuje!
2014/6Sladký život Duo128 I BZáhadný zachránceKřehká květinářka ze sousedního bytu, které tak vadí hluk, Guye, reklamního manažera, bavila. Tak pěkně se uměla vztekat a tak pěkně se dala škádlit…! Netrvalo ale dlouho, aby pochopil, že ještě lépe ho krásná sousedka dokáže vzrušit.
Amber, bývalá baletka, teď řízením osudu majitelka krámku s květinami, by ochotně přiznala, že na Guyovi může oči nechat. I přesto, že jí při prvním setkání ublížil. Vždyť jí to stokrát, tisíckrát vynahradil. S čím se ale nemůže smířit, je tajemství, které před ní skrývá!
2018/11Special na přání348 H BZamilovaný agentPro špičkového agenta australské tajné služby Connora bylo vše jasné! Jestliže ho jeho bývalý nadřízený sir Frank požádal, aby sledoval zdánlivě nevinnou logopedku Sophy, musí pro to být důvod. A hned první setkání s touto mladou ženou jeho podezření více než potvrdilo… Jenže stačilo pár dnů, aby si Connor už zdaleka nebyl jistý svými dojmy. Tedy kromě toho, že ho Sophy víc než přitahuje!

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Cl

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1989
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.07.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace