Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Amy J. Fetzerová

Zobrazuji údaje o autorce Amy J. Fetzerová - Fetzer, Amy J.


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/11Vánoční desire3 KV Láska ze zkumavkyTěhotná Tessa rozhodně nepočítala, že se někdy setká s člověkem, který bude tvrdit, že je dárcem spermatu ze spermabanky. A ten - navíc ještě hrozně přitažlivý muž - chce prý být starostlivým otcem!
1999/3Desire312 N Prázdniny s bodyguardemCalli Thorntonová vedla doposud klidný život. Pak ale odjíždí na dovolenou do Nového Mexika, kde chce užít svobodu a dobrodružství. Přijme proto pozvání na ranč od neznámého muže, i když zpočátku nezná ani jeho jméno. Jeho hlubokým zeleným očím a vzrušujícímu úsměvu však nedokáže odolat!
1999/5Desire317 K Svatba s otazníkemOn se vrátil - co budu dělat? Ptá se zoufale Macie, když po sedmi letech najednou stojí tváří v tvář Kyleovi. Kdysi ho nechala stát před oltářem samotného, protože se na manželství ještě necítila zralá. Smířila se s tím, že ho už nikdy neuvidí a nebude mu muset vysvětlovat, že její šestiletá dcera je také jeho.
2000/10Desire385 K Hra na manželeMilionář Alexander Donahue vydražil na benefičním večeru krásnou hostesku Madison Holtovou. Okouzlen jejím šarmem pochopil, že jen ona mu může pomoci splnit slib, který kdysi dal svému otci. Má to však háček. Madison musí předstírat, že je Alexovou manželkou. Madison si od předstíraného svazku nic neslibuje, ale její žhavé polibky způsobí, že zapřísáhlý starý mládenec začne snít o životě ve dvou...
2001/6Desire432 P Manželka na objednávkuNashovi Rayburnovi se zastaví srdce hned při prvním pohledu na novou hospodyni, kterou mu na jeho žádost poslala agentura na dočasnou výpomoc. Je to Hayley, žena, na kterou nepřestal myslet od okamžiku, kdy ji před sedmi lety beze slova vysvětlení opustil. Nyní se opět objevuje v jeho životě a Nash si neumí vůbec představit, jak s ní přečká čtrnáct dní, aniž by přišel o rozum.
2002/6Desire Duo498 O BKráska a zvířePro Richarda byla Laura ďábelským pokušením, mohl se potěšit pohledem, ale nesměl se jí dotknout. Občas ale i divocí medvědi mohou ochutnat sladký med... a v pohádkách se stává, že se kráska zamiluje do zvířete. Může tedy Richard, jehož duše je stejně bolestně zjizvená jako jeho kůže, doufat, že ho tato zelenooká bohyně poctí svou přízní?
2002/7Desire Duo503 O BMilostná linkaBiologické hodiny Angely - moderátorky noční Milostné linky, neúprosně odtikávají. Rozhodne se proto pro umělé oplodnění. Aby získala peníze na tento nákladný zákrok, přijme výhodné zaměstnání u svého dávného přítele Lucase. I když oba poznají, že jejich vzájemné city přesáhly hranice přátelství, jejich vztah nemá budoucnost - Lucas totiž odmítá mít vlastní děti.
2003/9Desire Duo568 O BNoc v HonkonguCiara a Bryce spolu prožili nezapomenutelné chvíle vášně, ale Ciara Caldwellová mu zmizela uprostřed noci. Netušil, kde ji hledat, nosil však obličej tajemné ženy stále v paměti. Z Bryce se mezi tím stal otec a záhy i vdovec, který neměl na ženy čas - s výjimkou své malé dcerušky.
2004/4Desire Duo603 O ANečekané dítěJack Singer, příslušník elitní jednotky námořnictva, se po patnácti měsících vrací ze supertajné akce a čeká ho obrovské překvapení. Vášnivá noc s Melanií, přítelkyní jeho sestry, měla nečekané následky - dítě. Jeho maličká dcera si ho okamžitě získá, problematičtější už jsou vztahy s její maminkou. Jack se ale nevzdává…
2005/4Desire Duo663 O AProč se skrýváš?Lane Douglasová se po strašlivém skandálu, který ji připravil o soukromí, kariéru a rodinu, uchýlila na jih do malého městečka, aby tam nalezla nový, klidný život. Netušila, že ji tam čeká setkání s pozoruhodně přitažlivým a vytrvalým Tylerem McKayem, kterého v úsilí sblížit se s ní nic neodradí …
2006/6Desire Duo723 O AManželkou vojákaBýt ženou vojáka vůbec není lehké. Na to byla Kate Wyattová připravená, co však nemohla unést, byla uzavřenost jejího manžela. Zdálo se, že Rick nikdy nepochopí, že vášeň a krásné milování není v manželství vše. Těžké zranění však oba donutilo začít nahlížet na vztah trochu jinak?
2006/8Desire Duo729 O BVzpomínka na polibekPro Phoebe Delongpreeovou se Cain Blackmon stal klidným přístavem v rozbouřeném moři osobních problémů a nočních můr a ona by dala všechno za to, aby i ona mohla být takovým útočištěm pro něj. Cain však sám sebe odsoudil k životu poustevníka, a tak se zdálo, že jim nezbývá nic než vzpomínka na jeden úžasný polibek…

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam autorek začínajících na Fe

Na seznam autorek od písmene F

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4735
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace