Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Ally Blakeová

Zobrazuji údaje o autorce Ally Blakeová - Blake, Ally


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2005/10Romance Duo692 T ADokonalý snoubenecPrávnička Romy je zastánkyní harmonického manželství, a proto pomáhá čerstvě rozvedeným najít novou životní cestu. Toho využívá i Sebastian Fox a požádá Romy, aby ho přetvořila v dokonalého muže na ženění. Netuší však, že při tom sama spadne do osidel lásky…
2006/2Romance711 D Vdavky bez ženichaHolly Denisonová, jež vlastní agenturu, která organizuje rozmanité večírky,usoudí, že pokud chce sama hrát hlavní roli na svém svatebním obřadu, musí vzít vše rychle do vlastních rukou. Proč by jí tedy její nejlepší přátelé nemohli domluvit několik rande naslepo? Holly se tak setkává s Jacobem Lincolnem, pohledným, bohatým a velmi úspěšným mužem - zkrátka naprosto dokonalým ženichem - jen ho ještě zbývá přesvědčit, aby i on s jejím plánem souhlasil.
2006/5Romance Duo727 T APletky s manželemKelly si usmyslela, že si svůj život bude řádně užívat. Dokonce o tom začala psát sloupek do časopisu. Je tu však jeden velmi podstatný problém: Kelly v sobě ukrývá tajemství, které svým čtenářům nesmí nikdy vyzradit. Je totiž vdaná!
2006/10Romance Duo752 T ASvobodný miliardářCara Marlowová přijme novou práci stylistky při natáčení jedné reality show. První setkání se sponzorem Adamem Tylerem ji příliš nenadchne – považuje Adama za nafoukaného a rozmařilého zbohatlíka, který neví, co s penězi. Podaří se Adamovi během čtrnáctidenního natáčení změnit její názor?
2007/2Romance Duo772 T ANová rodinaGracii došly peníze právě ve chvíli, kdy si měla koupit letenku, aby se vrátila domů do rodné Austrálii. Ale byla zachráněna! Neodolatelný Ital jí nabídl, aby žila v jeho nádherném sídle v Toskánsku a stala se chůvou jeho malé dcery.
2007/7Romance795 C Šokující zásnubyKolegové Emmy se těší na její blížící se svatbu s úspěšným a úchvatným milionářem Harrym Buchananem. Jenže Harry je Emmin kamarád z dětství a jejich zásnuby jsou pouze oboustranně výhodnou dohodou…
Harry se díky jim vykroutí z populární soutěže Muž roku a oplátkou za to pomůže Emmě udržet si práci. Jenže Emma léta snila o tom, že se za Harryho provdá, a tak jsou pro ni hotová muka, když se má chovat, jako by byli zasnoubeni. Líbat ho. Tančit s ním. Zvlášť když ho miluje…

Minisérie Kancelářské klípky
2007/9Romance Duo807 T ARyanova proměnaLaura se už dávno vzdala naděje, že se rodina zemřelého otce její malé dcerky Chloe ozve. Když se ale jednoho dne u ní doma objevil její švagr Ryan, byla pochopitelně podezíravá, protože věděla, že jeho život je spjat s městem. Ale něco kolem Laury a Chloe přimělo Ryana zůstat a snažit se být tím, co si obě nejvíc zaslouží - manželem a otcem…
2008/11Romance853 A Snoubenka z venkovaJodie nechce opustit Austrálii a vrátit se do Londýna. Její vízum však končí, a tak se rozhodne pro sňatek s rodilým Australanem, ovšem jenom na dva roky a bez špetky romantiky. Jak je tedy možné, že si ji pohledný a milý farmář Heath, který hledá ženu napořád, chce vzít? Vypadá to, že Heath utíká před duchy ze své minulosti - ale hlavně se zakoukal do Jodiiných zelených očí …

Minisérie Nevěsty z Bella Lucia
2009/3Romance Duo867 T BStvořena k lásceOvdovělý James se rozhodne zasvětit život svému malému synovi.Jednoho dne se u dveří jeho domu objeví cizinka, která převrátí jejich život naruby. Siena se nikdy nechtěla zamilovat a vzdát se svého zajímavého zaměstnání. Po pár dnech s přitažlivým Jamesem a jeho milým synem se jí ale vůbec nechtělo odjet.
2009/5Romance Duo873 T BMilionářovo štěstíTom Campbell se odstěhoval z velkoměsta, aby se zbavil nepříjemných vzpomínek. Spokojeně si užívá života na pláži a vášnivě rybaří v hlubokém azurovém moři. Bezstarostný život ale končí v okamžiku, kdy se seznámí s Maggie Bryceovou. Její tajemné kouzlo pronikne hluboko do Tomova srdce a probudí v něm zapomenuté city.
2009/9Romance Duo885 T BZámek v oblacíchPo tragické smrti manžela se Brooke od jeho agenta a rodinného přítele Dannyho dozvěděla, že s dvěma dětmi zůstala na mizině. Danny jí nabídne útočiště ve svém luxusním domě v horách. Brooke brzy poznává, že Danny k ní cítí něco víc než pouhé přátelství. Ani ona k němu nezůstává lhostejná. Oba však mají své důvody, proč se lásce brání.
2010/4Romance Duo906 T BZamilovaná do rebelaHud Bennington se po deseti dobrodužných letech v cizině vrací do místa svého dětství, když se najednou z bazénu, který patří k vile, vynoří dívka krásná jako mořská víla… Vášni, která mezi nimi od prvního pohledu vzplane, není snadné odolat! Avšak Kendy Yorková si jen tak někoho k tělu nepustí.
2010/4Sladký život Duo53 J BRande v MelbourneNáhoda - vyměněné mobily - svede dohromady vynikajícího melbourneského byznysmena Damiena a Chelsea, majitelku psího salonu. To, že se navzájem přitahují, je jim jasné oběma. Ovšem Damienův návrh - užívejme si, pokud nám to bude vyhovovat - Chelsee, jež touží po jistotě, nemůže stačit. A to, že by zůstal bez Chelsea, si zase nedokáže představit Damien!
2010/10Sladký život Duo65 J BVýborná partiePřed deseti roky nedokázal "špatný chlapec" Caleb říci Avě, jediné dívce, kterou kdy miloval, aby od něj neodjížděla… Před deseti roky neuslyšela Ava od jediného muže, s kterým by chtěla zůstat navždy, slova, jaká slyšet potřebovala, a odjela.
Na svatbě Avina bratra v luxusním sídle v Melbourne se oba opět setkávají. Dokáží teď konečně říci ta správná slova? Není už na vše beznadějně pozdě?
2011/3Romance Duo934 T AOdvážná dívkaMitch se zabývá prodejem umění a starožitností a nutně potřebuje nového dražitele pro nadcházející aukci. Když do jeho firmy přijede dívka v růžové korvetě, těsných džínách a botách na vysokém podpatku, okamžitě mu padne do oka. Veroniku Mitch také přitahuje, ale ví, že zamilovat se do šéfa není tou nejsprávnější věcí!
2011/5Romance Duo938 T ATři schůzkyCameron se po letech náhodně setká s Rosalind, v níž pozná svou spolužačku ze střední školy. On je teď vyhledávaný architekt v Brisbane, ona astronomka, která bydlí v karavanu za městem. Podaří se Rosalind pod rouškou romantické noční oblohy s hvězdami jako diamanty Camerona přesvědčit, že je jiná než dívky, s nimiž se dosud scházel?
2011/8Sladký život Duo77 J BTajemství v BrisbanePro aktivistku Wynii byla brisbaneská investiční společnost KInG a jeden z jejích šéfů, Dylan, jenom úkol jako každý jiný. Přesvědčit vedení firmy, aby se začala chovat k životnímu prostředí šetrněji. Jenže Dylan nemá rád, když se ho někdo snaží k něčemu dotlačit! A to až do chvíle, kdy zjistí, že se prakticky úplně ve všem mýlil!
2012/7Romance Duo966 T BDovolená v rájiStrávit týden v rekreačním středisku v deštném pralese nejprve Meg připadalo jako skvělý nápad. Jenže to by ji nesměl pronásledovat Zachary Jones, který je sice neodolatelný, ale nepředstavitelně arogantní. Jak je tedy možné, že kdykoliv se jí dotkne, má Meg pocit, jako by se s ní zatočil celý svět? Že by přece jen strávila nejkrásnější dovolenou a navíc našla muže na celý život?
2015/5Special na přání264 H APletky s manželemKelly si usmyslela, že si život bude řádně užívat. Dokonce o tom začala psát sloupek do časopisu. Byl tu však jeden velký problém: Kellyino tajemství, které svým čtenářům nesmí nikdy vyzradit. Je totiž vdaná!
2015/6Sladký život Duo152 I BJak spočítat láskuCo může mít společného svobodomyslná Saskia a upjatý pedant Nate? Ne tato rovnice nemá řešení…
Jenže protiklady se přitahují, takže Nate si chtě nechtě musí připustit, že přes to všechno, v čem jsou jiní, v jednom stejní se Saskií jsou.
Společným jmenovatelem je láska…
Ale co dělat, když ani jeden z nich neví, co si s takovou láskou počít?
2015/8Special na přání270 H AVdavky bez ženichaKdo je Jude Crenshaw doopravdy? ptala se sama sebe Karina. Je to bezstarostný, okouzlující playboy, který se jí dvořil, nebo milý a charakterní chlapík, jež v ní probudil spící vášně, anebo je to bezcitný agent, který ji jen zneužil pro své pátrání?
2017/1Special na přání303 G BTajemství v BrisbaneWynie má před sebou nelehký úkol: přesvědčit vedení brisbaneské investiční společnosti KInG, aby se začala chovat k životnímu prostředí šetrněji. Jenže Dylan, jeden z jejích šéfů, nemá rád, když se ho někdo snaží k něčemu dotlačit!
2017/8Special na přání318 H ADovolená v rájiStrávit týden v rekreačním středisku v deštném pralese nejprve Meg připadalo jako skvělý nápad. Jenže to by ji nesměl pronásledovat Zachary Jones, který je sice neodolatelný, ale nepředstavitelně arogantní. Jak je tedy možné, že kdykoliv se jí dotkne, má Meg pocit, jako by se s ní zatočil celý svět?
2023/11Special na přání467 G AOdvážná dívkaMitch se zabývá prodejem umění a starožitností a nutně potřebuje nového dražitele pro nadcházející aukci. Když do jeho firmy přijede dívka v růžové korvetě, těsných džínách a botách na vysokém podpatku, okamžitě mu padne do oka. Veroniku Mitch také přitahuje, ale ví, že zamilovat se do šéfa není tou nejsprávnější věcí!

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam autorek začínajících na Bl

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4925
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 10.12.2023, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace