Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Aimee Carsonová

Zobrazuji údaje o autorce Aimee Carsonová - Carson, Aimee


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2013/6Sladký život Duo104 I BVítězný závodHrubý, hlučný, živočišný… Tak by Jessica popsala bývalého automobilového závodníka Cuttera. S jeho světem neměla nikdy nic společného. Až na to, že ji Cutter od prvního okamžiku přitahuje. A také až na to, že od něj potřebuje pomoc!
To Cutter si nic nenamlouvá. Jessica je přesně to, co má rád, a ví, opravdu ví, že spolu skončí v posteli. Jednou, dvakrát, desetkrát… ale nic víc!
Zmýlil se…
2014/5Sladký život Duo126 I AAgent z MiamiPro Carly je boj s Hunterem věcí cti. Možná i proto, že jeden takový rozchod přes mobil sama zažila, považuje jeho mobilní aplikaci určenou k usnadnění rozchodů za nemorální… Chce, aby ji Hunter stáhl z trhu a veřejně se omluvil.
S tou protivnou novinářkou by Hunter, bývalý agent FBI a odborník na bezpečnost počítačových sítí, nejradši neměl vůbec nic společného. Jenomže zbavit se jí je skoro nemožné! Tím spíše, že část jeho já chce něco úplně jiného než se jí zbavovat!
2015/4Desire Duo1041 L BCesta z temnotyReese se připravuje na svatbu se svým snoubencem Dylanem. Na svatbu, kterou z nepochopitelných důvodu neustále odkládala. Proč? Když v zrcadle při zkoušení svatebních šatů uvidí za sebou postavu svého bývalého manžela, začnou jí důvody pozvolna a těžce docházet. Jak se ukazuje, ještě deset let po rozvodu s Masonem není jejich společná minulost uzavřená…
2015/6Sladký život Duo152 I APoprvé samiPodle upjatého státního zástupce Blakea, vycházející hvězdy na floridském právním nebi, mají věci mít svůj řád, mají se řídit podle plánů. Samozřejmě podle jeho plánů!
To volnomyšlenkářská Jax očekává od života něco úplně jiného – romantiku, vášeň, porozumění, lásku, dobrodružství…
Oba mají – v rámci možnosti – to, co chtějí.
A přece se sami sebou stanou, teprve až ze svých plánů sleví. Teprve, až si vyjdou vstříc!
2021/1Special na přání399 G AAgent z MiamiPro Carly je boj s Hunterem věcí cti. Možná i proto, že jeden takový rozchod přes mobil sama zažila, považuje jeho mobilní aplikaci určenou k usnadnění rozchodů za nemorální? Chce, aby ji Hunter stáhl z trhu a veřejně se omluvil.
S tou protivnou novinářkou by Hunter, bývalý agent FBI a odborník na bezpečnost počítačových sítí, nejradši neměl vůbec nic společného. Jenomže zbavit se jí je skoro nemožné! Tím spíše, že část jeho já chce něco úplně jiného než se jí zbavovat!
2022/12Special na přání445 G BPoprvé samiPodle upjatého státního zástupce Blakea, vycházející hvězdy na floridském právním nebi, mají věci mít svůj řád, mají se řídit podle plánů. Samozřejmě podle jeho plánů! To volnomyšlenkářská Jax očekává od života něco úplně jiného: romantiku, vášeň, porozumění, lásku, dobrodružství…
Oba mají, v rámci možností to, co chtějí. A přece se sami sebou stanou, teprve až ze svých plánů sleví. Teprve, až si vyjdou vstříc!

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Ca

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1466
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.06.2013

Poslední modifikace 30.12.2022, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace