Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

O stránkách Janin Harlequin

Tyto stránky vznikly obvyklou metodou, jak už stránky na vznikají. Nebo aspoň vznikaly v době internetových počátků okolo přelomu tisíciletí.
Na jaře 2000 jsem hledala jsem na českém a slovenském webu nějaké informace o produkci nakladatelství Harlequin. Kromě oficiálních stránek na www.harlequin.cz, které se věnují titulům právě v prodeji, jsem narazila jen na několik článků a to mě rozhodně neuspokojilo.

Podle hesla co si člověk neudělá, to nemá, jsem se rozhodla změnit stávající stav a udělat něco, co by potěšilo i další uživatelky internetu. A tak jsem se rozhodla vytvořit www-databázi všech vydaných titulů, ve které by šlo zjistit, jaké knížky vyšly v některé z edic, jaké tituly vydala právě ta vaše oblíbená autorka atd.
První verze vznikla v létě roku 2000, za těch devět let, co stránky existují se několikrát trochu proměnily, některé změny byly spíš vnitřní, jiné byly vidět na první pohled, ale celkově se dá říct, že pořád si zachovávají spíš svůj praktický ráz, grafika není má silná stránka, takže z tohoho pohledu si svůj minimalismus udržely.

Zamyšlení z jara 2009 - Počet stránek věnujících v češtině Harlequinkám, respektive romantické literatuře obecně se dá stále spočítat na prstech jedné ruky, z toho prvních pět let na tohle téma snad existovaly ty moje stránky jako jediné. Naštěstí chuť do jejich rozvoje jsem čerpala od čtenářek, které mi pomáhaly doplňovat anotace knih, bez nich bych možná propadla i pocitu, že na internetu není skoro nikdo další, koho by tohle téma zajímalo. Ale nestalo se tak, takže stránky přežily svá první léta, postupně jsem na základě zájmu návštěvnic zřídila i inzerci a po roce a půl můžu říct, že ta se stala nedílnou součástí mých stránek.

Co všechno moje stránky umí se dočtete na mapě stránek - souhrnný dokument s odkazy na všechny stránky projektu Janin Harlequin.

Veškeré úpravy na těchto stránkách jsou zveřejňovány v pravidelně aktualizované sekci novinky.

Pokud mě chcete kontaktovat, můžete tak učinit na stránce Kontakt na autorku.


S pozdravem Jana, autorka stránek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 13788
Denní počet: 2
Počítáno od: 13.09.2000

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace